Case study

Każdy projekt to nowe wyzwanie, nad którym pracujemy do pełnej satysfakcji Klienta, dlatego jesteśmy dumni z naszych osiągnięć oraz z pozytywnych opinii, które otrzymujemy. Zapraszamy do obejrzenia portfolio wybranych realizacji.

GRABUS DIAMONDS

Stworzenie wizerunku nowej marki z segmentu premium wykorzystywanego na wszystkich polach eksploatacji oraz zaprojektowanie i wdrożenie indywidualnego rozwiązania e-commerce. Opieka graficzna w Social Media. Majwiększym wyzwaniem było stworzenie identyfikacji wizualnej, która będzie w 100% zgodna z wizją i oczekiwaniami Klientki, a jednocześnie będzie oddawała charakter i hasło przewodnie marki "Timeless sophistication".

KUMAR DIAMONDS

Naszym głównym zadaniem było zaprojektowanie, stworzenie i wdrożenie platformy B2B dla klientów hurtowych oraz cyfryzacja procesu obsługi klienta w terenie na potrzeby pracowników i handlowców firmy. Stworzona platforma miała zostać zintegrowana z wykorzystywanym w firmie programem handlowo - magazynowym WAPRO-mag firmy Asseco.

VEZZI

Naszym najważniejszym zadaniem było zaprojektowanie zupełnie nowego systemu obsługującego sprawnie i w czasie rzeczywistym wszystkie procesy sprzedażowe. System miał także pozwalać na obsługę zwrotów i reklamacji z dowolnego kanału sprzedażowego (również w przypadku utraty paragonu). Dodatkowe funkcjonalności miały umożliwić tworzenie i konfigurację nowych punktów sprzedaży stacjonarnej oraz zautomatyzować proces ich zatowarowania z centrali firmy. Pracownicy centrali dostali również możliwość pełnej kontroli nad bieżącą pracą poszczególnych punktów sprzedaży. Całość miała zostać zintegrowana z użytkowanym w firmie oprogramowaniem księgowo - magazynowym SUBIEKT GT.