Sztuczna inteligencja (AI)

Niezależnie od naszych poglądów i obaw sztuczna inteligencja od lat wykorzystywana jest w wielu dziedzinach życia i często nawet nie mamy świadomości w jakich okolicznościach mamy z nią styczność. Rok 2023 to już prawdziwy wybuch jej popularności i znaczące rozszerzenie zastosowania. Branża e-commerce to idealne środowisko do wykorzystanie narzędzi opartych o AI, które zautomatyzują i znacznie przyspieszą wiele prac związanych z prowadzeniem sklepu internetowego.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesie tworzenia opisów produktów, treści marketingowych czy artykułów na bloga pozwala wyprzedzić konkurencję i równocześnie zwiększyć szansę na lepsze wyniki w wyszukiwarce, co przekłada się bezpośrednio na podniesienie konwersji i wzrost sprzedaży.

Wbudowany generator treści wykorzystujący sztuczną inteligencję (AI)

Content marketing to skuteczna strategia polegająca na tworzeniu i dystrybucji wartościowych treści, mających na celu przyciągnięcie i zaangażowanie grupy docelowej. Buduje wizerunek firmy i zwiększa jej rozpoznawalność, co może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży. Content Marketing to także jeden z najważniejszych czynników wpływających na pozycję naszej strony internetowej w wynikach wyszukiwania.Systematyczne tworzenie nowych treści jest jednak czasochłonne i dlatego w tym zakresie nasze działania mogą zostać wsparte przez generator treści oparty o sztuczną inteligencję

Jak wykorzystać generator treści w sklepie internetowym?

Dla wygody i zwiększenia wydajności pracy oferujemy generator wbudowany w system obsługi sklepu.

  • generowanie opisów produktów na podstawie nazwy i atrybutów (generator pobiera dane z kartoteki produktu)
  • generowanie opisów produktu na podstawie samodzielnie podanych parametrów
  • generowania nowych opisów produktu na podstawie wcześniejszego opisu
  • generowania treści reklamowych i artykułów na blog w oparciu o podane tematy i parametry

Skontaktuj się z nami!

Porozmawiamy, doradzimy i stworzymy ofertę „szytą na miarę”.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00