O nas

Zaangażowani, kreatywni, niestrudzeni ... profesjonalnie, kompleksowo, skutecznie.
O nas

Dlaczego warto z nami pracować?

Wiemy, że wybór firmy, która stworzy Twój wizerunek w sieci wydaje się trudny. Dziesiątki firm zajmujących się webdesignem kusi super niskimi cenami i rekordowo krótkimi terminami realizacji. Inne prezentują niekończące się portfolia lub chwalą się znanymi klientami. "Profesjonalizm" rozwiązań i skomplikowane procedury innych wydają się przerastać Twoje potrzeby, a już na pewno budżet. Doskonale to rozumiemy i dlatego w kontaktach z Klientami stawiamy na rzetelny wywiad, szybkie rozpoznanie sytuacji i zaproponowanie rozwiązań dopasowanych do konkretnej sytuacji, celu, budżetu. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie, a do każdego zadania podchodzimy z entuzjazmem i zaangażowaniem nie tracąc z oczu wytyczonego celu. Równie ważnym elementem, stanowiącym klucz do sukcesu, jest dla nas dobry kontakt z Klientem na każdym etapie realizacji projektu. Dbamy o rzetelny i zrozumiały przekaz informacji, który pomaga naszym Klientom w świadomym podejmowaniu decyzji, a nam daje pewność, że efekt końcowy naszej współpracy spełni stawiane oczekiwania.

Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś +48 666 108 805

Czego możesz się spodziewać?

Pełnego zaangażowania w każdy projekt

Decydując się na współpracę z nami możesz być pewien, że zaangażujemy maksimum swojej wiedzy i doświadczenia. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą firmę czy znaną korporację efektem naszej współpracy będzie produkt najwyższej jakości.

Oryginalnych i nowatorskich rozwiązań

Zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami webdesign'u, żadna nowatorska technologia nie jest nam obca. Tworzenie nowoczesnych, oryginalnych stron www i sklepów internetowych to dla nas przyjemność, a ciągłe zdobywanie nowej wiedzy to po prostu nasza pasja.

Skuteczności w osiąganiu celów

Niezawodna, atrakcyjna i dobrze zaprojektowana witryna internetowa to dopiero połowa sukcesu. Aby w pełni wykorzystać potencjał Internetu potrzebujesz jeszcze odpowiedniej liczby odwiedzających. Do tego niezbędny jest dobry plan oraz skuteczne i kompleksowe działania i to właśnie oferujemy naszym Klientom.

Rzetelnej i rzeczowej informacji

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Potrafimy uzasadnić decyzje dotyczące wyglądu i funkcjonowania Twojej witryny. Chcemy, abyś był pewny, że wybierasz właściwe rozwiązania, które doprowadzą do osiągnięcia wytyczonych celów.

Zlecone prace wykonane zostały profesjonalnie i spełniały wymagania Klienta tj. Spółki TM Labs. Otrzymaliśmy również szereg pochlebnych opinii od naszych Klientów. Ponad to chcielibyśmy podkreślić, iż Wykonawca wykazał się ponadprzeciętną kreatywnością przedstawiając różne koncepcje, z uwzględnieniem wymagań Klienta, własnego doświadczenia i pomysłów oraz najnowszych trendów na rynku. Dodatkowo chcielibyśmy zaznaczyć elastyczność w zakresie czasu realizacji zleconych prac. Niejednokrotnie ze względu na okoliczności zewnętrzne na nasz wniosek czas realizacji usługi został skrócony w stosunku do przyjętych standardów.

Rekomendujemy firmę NetStarStudio jako firmę w pełni profesjonalną, świadczącą jakość usług znacznie wykraczającą ponad standardy panujące na rynku.

– Elżbieta Turczyn, Prezes Zarządu TM LABS Sp. z o.o.